Değişken Tanker Levhası

ADR li tankerlerde yani benzin ve mazot taşıyan tankerlerde olması gereken değişken tanker levhası yani dönerli levha stoklarımızda.

Her tanker için taşıdığı ürünü göstermesi bakımından takılması zorunlu olan ürün levhaları vardır.Benzin ve mazot taşıyan tankerlerde bu levhalar 30-1202 ve 33-1203 levhalarıdır.Tankerin önüne ve arkasına birer tane takmanın zorunlugu olduğu bu levhalar onceguvenlik.com da en uygun fiyat garantisi ve en hızlı teslimat ile satışta.

Alev alabilir levhası ve doğaya zararlı(ölü balık )levhası ile set olarakda alınabilecek olan levhalar  https://www.onceguvenlik.com/degisken-tanker-tabelasi-mazot-benzin-onceguvenlik-urun1560.html#.Xfh862QzY_4  adresinden alınabilir.

Ayrıca tüm tankerler için gerekli iş güvenliği ürünleri stoklarımızda mevcuttur.Dökülme setleri,logar örtüsü,kanalizasyon örtüsü,kıvılcım çıkartamayan el feneri ,katlanabilir kürek ,gaz maskeleri ,petrolcü eldiveni ,göz suyu ,göz solüsyonu ,emici set ,sun-fix macun ,tanker takozu için mutlaka bizden fiyat alınız.

 

info@onceguvenlik.com a atacağınız bir mail ile daha uygun ürün tedarik etmek imkanınızı mutlaka kullanınız.Bize danışmadan ADR ekipmanı almayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir