Eldivenlerde Kampanya

Starline marka tam kaplı nitril eldiven ve 45 cm uzunluğunda kauçuk kaplamalı kimyasal koruma eldivenleri sitemizde kampanyada.

ürünleri özel fiyatlardan almak ve hızlı bir şekilde kargolanması için sitemize gitmek için lütfen tıklayınız

H2-45

-Asit ve solventlere  dayanıklı,güçlü,koruyucu özelliktedir. 
– uzunluğu: 45 cm 
-turuncu astarlı

-Avuç içi tırtıklı olup kaymayı önler.
– EN374-2, EN388, EN420 standartlarına uygun olup CE sertifikası bulunmaktadır.
 

45 cm uzunluğu ve kauçuk kaplaması sayesinde sıvı geçirmez özellikte olup hafif kimyasallarla  ve yağlı nesnelerle çalışmada etkilidir.

avuç içi tırtıklı yapıda olduğundan kaymayı önler.

Kullanım Alanları

Ağaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, kağıt ve kağıt ürünleri imalatı, demir, çelik ve metal ürünleri imalatı, genel amaçlı makinelerin imalatı, uçak, demiryolu, otomotiv gibi ulaşım yolu imalatları, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları ve mekanik çalışmalarda kullanım için uygundur.


Özellikler

Astar Malzemesi: Turuncu Kauçuk

Kaplama Malzemesi: Siyah Kauçuk

Bileklik Modeli: Kıvrılmış + Uzun

Renk: Siyah

Kalınlık: 0,70mm el kısmı kalınlığı

Tanım: Bu ürünler karşılanan standartlara uygun olarak orta dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan ve kullanıcıyı koruma amacıyla üretilmiş ürünlerdir. Aynı zamanda, sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayabilecek minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Özellikle yoğun yağlı ortamlarda çalışmak için tasarlanmıştır.

E-380 

Starline Petrolcü Eldiveni Tam Kaplı E 380 Özellikleri 

Bu ürün, karşılanan standartlara uygun olarak orta dereceli tehlikelere karşı koruma sağlayan ve kullanıcı koruması amacıyla üretilmiş koruyucu bir üründür. Aynı zamanda, sonuçları geri dönüşü olmayan vücut yaralanmalarına neden olmayabilecek minimal risk faktörlerine karşı da koruma sağlar. Bunlar, kirlenmelerle, mekanik cilt yaralanmalarıyla, sıyrıklarla, zararsız etkilere sahip temizlik maddeleriyle, istisnai ve aşırı koşullar dışındaki atmosferik kontrollerle, zayıf darbeler veya titreşimlerle ilgilidir.


Tam kaplı üst yüzeyi vardır. Bu sayede sıvıların içeri girmesi engellenir. Mükemmel aşınma direnci yanında yüksek kaliteli kaplamasıyla yağlı ve ıslak ortamlarda olağanüstü koruma sağlar. Sıvıları tutmayan yüzeyi sayesinde yağ, kir ve diğer sıvılar eldiven üzerinde kalmazlar. Pamuk, deri ve PVC eldivenlerin çok yönlü bir alternatifidir. Uzun süreli kullanım için idealdir.
 

Astar Malzemesi: Jarse pamuk

Kaplama Malzemesi: Nitril

Bileklik Modeli: Örgü Bilek

Renk: Mavi

 

 

Starline Petrolcü Eldiveni Tam Kaplı E 380 Standartları 

 

Bu eldivenler elleri, PPE Direktifi 89/686/EEC’de tanımlanan ana mekanik tehlikelere karşı korumak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürün EN420 (Koruyucu eldivenler için genel gereklilikler ve muayene yöntemleri) ve EN388 (Mekanik Risklere Karşı Koruyucu) testlerinden geçmiştir. 


En 388 mekanik risklere karşı koruma standardı dikkate alındığında bu sembol ile gösterilen ve sembolün altında tanımlanan ABCD harfleri ile gösterilen koruma fonksiyonları anlatılır. Burada bahsedilen;

A. Sürtünme Direnci = 4
B. Kesilme Direnci    = 1
C. Yırtılma Direnci    = 2
D. Delinme Direnci   = 1
 

Starline Petrolcü Eldiveni Tam Kaplı E 380 Kullanım Alanları 

 

Hemen her endüstride yoğun mekanik işlerde kullanmak için uygundur. Yoğun nitril kaplaması sayesinde asıl amacı yağlı ortamlarda kullanılmasıdır. Bir çok montaj işleminde, ambalajlama proseslerinde, taşıma ve kaldırma işlerinde kullanım için mükemmeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir