İş Güvenliği Ekipmanları

İş Güvenliği denince akla ilk gelen iş kazaları ve bunları önlemek için olmazsa olmaz İş Güvenliği ekipmanlarıdır.Kişisel koruyucu donanımlar işçinin iş kazası geçirmesini önlemek ve kazayı az hasarla atlatmasını sağlamak için kullanılan malzemelerdir.

Kişisel koruyucu donanımlar yapılan işe ve ortamda ki riske göre belirlenecek olup işitme yani kulak koruyucular başımızı koruyan kafa koruyucular yani baretler ayaklarımızı koruyan çelik burunlu ve ara tabanlı iş ayakkabıları ve çizmeleridir.Ellerimizi koruyan iş eldivenleri hem mekanik hemde kimyasal tehlikelere karşı ellerimizi korur.

Sonuçta bir iş yaparken ortamdaki tehlikelere ve risklere karşı bir çok maruziyet olabilir bunun için mutlaka iş güvenliği ekipmanlarını ,iş güvenliği malzemelerini , kişisel koruyucu donanımları ,isg ekipmanlarını hazır bulundurmamız gereklidir.

İş güvenliği Mersin’de Toroslar İş Güvenliği yani www.onceguvenlik.com dan temin edilir .öncegüvenlik sitesi 2012 yılından bu yana sektörüden öncü olmuş Türkiyenin ilk online iş güvenliği sitelerinden birisi olmuştur.

İsg ve ADR malzemeleri için Mersin’de ki tek adresiniz Onceguvenlik.com …

Bize danışmada malzeme almayınız.Kazasız günler dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir