Kampanyalı Ucuz İş Güvenliği Ürünleri

onceguvenlik ucuz iş güvenliği

uygun ve ucuz iş güvenliği üünleri

İş Güvenliği ürünleri ve ekipmanlarına ulaşmak bunları uygun fiyatlarla fazla ödeme yapmadan ihtiyacınızı karşılamak istermisiniz ?

Bunun için onceguvenlik.com iş güvenliği malzemeleri ve ekipmanlarında sizlere yardımcı olmak için var.Kampanyalı ürünler bölümünden seçeceğiniz ürünler iyi fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

Tüm ürünlerin CE ve EN standartlarına yani Avrupa Normalarına uygun olarak üretilip kullanıma sunulduğunu gözardı etmeyeniz.Zaten tüm ürünlerde bu standartların olması bir zorunluluk.İşletmenize gelebilecek bir Çalışma Bakanlığı müfettişi sizlerden personelinize verdiğiniz iş güvenliği ekipmanlarının sağlıklı ve standartlara uygun olup olmadığını kontrol edecek.

Ürünler ile birlikte çıkan ve ürün etiketi olarak üzerlerinde de bulunan standart işaretleri sizin doğru ürünü seçtiğinizi gösterir işaretler olacaktır.

Doğru ürünü seçtiğinizi bildikten sonra en önemli konu iş güvenliği ekipmanlarında uygun ve ucuz ürünlere erişebilmektir.Çünkü piyasada aynı ürün çok farklı fiyatlarla yer alabilmekte sizlerin bütçenizi zorlayabilmektedir.

onceguvenlik.com özellikle kampanyalı ürünlerde sizlerin iş güvenliği malzemelerine uygun ve ucuz fiyatlardan ulaşmanızı sağlamaktadır.

Temel ihtiyaçlar olan kafa koruma için baret,solunum koruması için toz maskesi,el koruması için iş eldivenleri,ortamda ki tehlikelere dikkat çekmek için ikaz ve uyarı levhaları yüksekte çalışmak için gerekli olan emniyet kemerleri ile yüksek sese maruz kalarak kayıp yaşamamak için gerekli kulak koruyucu tıkaçlar sizlere unulmaktadır.

Aynı kalitede ki ve aynı standartda ki ürüne fazla para vermemek ürüne hızlı ve kolay ulaşabilmek için www.onceguvenlik.com  üzerinden güvenle alışveriş yapabilir ve ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bizlere siparisler@onceguvenlik.com mail hesabından atacağınız bir mail ile toplu alımlarınızda özel iskontolar içinde ulaşabilir tedarik sayısı arttıkça oluşan avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi iş güvenliği konusunda kaza meydana geldikten sonra telafi etmek çok pahalı bir yöntemdir.Buna karşılık önlem alarak kazanın oluşmasına karşı yapacağınız cüzzi harcamalar ile hem kendinizi kanuni olarak güvenceye almış olur hem de personelinize-işçilerinize iş güvenliği konusu ile can güvenliklerini önemsediğinizi göstermiş olursunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir