Onceguvenlik.com

www.onceguvenlik.com markası ile 2012 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Hedefimiz iş yapılan her yerde ,her işletme de her kurumda ve ortamda güvenlik unsurunun göz ardı edilmemesine katkıda bulunabilmek ve iş kazalarının azaltılması konusunda kişisel koruyucu tedbirlerin alınmasını sağlayan ürünlerimizle bilinçlenmeye katkı da bulunabilmektir.

Satışını yapıp, hizmetini sunduğumuz 86 farklı markanın 5000’den fazla ürünü ile risklerden uzak durmanıza katkı sunuyoruz. İşte hizmet verdiğimiz ürün gruplarımız :

Baş ve Yüz Koruma Ürünleri, Göz Koruma, Kulak Koruma, Toz Maskeleri, Gaz Maskeleri ,İş Eldivenleri, İş Ayakkabıları 

Yol Kasisleri, Trafik koni ve dubaları, Yol butonları, Delinatörler, Trafik aynaları ve dikmeleri satışı.

İkaz ve uyarı levhalarının renk, şekil ve boyut  standartlarına uygun olarak imal edilen bilgilendirici, yasaklayıcı, yönlendirici levhalar istenilen ölçü ve tasarımda yapılabilmektedir.

              Emniyet kemerleri, geri sarımlı düşüş durdurucular, inşaat güvenlik ağları, yatay ve dikey   yaşam hatları gibi yüksekde çalışma risklerini minimuma indirecek tüm ürünler                                                                  .

     Emniyetli falçatalar ile %100 güvenli koli açma-soyma işlemleri  ve yedek uçları, ergonomi ürünleri, yetkisiz kişilerin çalışma alanına müdahalesini engelleyen kilitleme (LOTO,EKED) ekipmanları ile tam güvenli çalışma

İşletmenizde dökülen yada saçılan tehlikeli maddelerin güven içerisinde bertaraf edilmesini sağlayacak yağ emici ve kimyasal emici sosis, ped , yastıklar ve granürler ile Amerika’dan ithal Newpig marka döküntü uzmanı ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

ADR levhaları, Alev almaz Kıyafetler, Flaşörler, Göz durulama sıvıları ,drenaj örtüleri,emici setleri gibi araçlarda zorunlu olan güvenlik ekipmanları stoklarımızdadır.

İşçileriniz ve tüm çalışanlar için baskılı yada nakışlı firmanız logosu uygulanmış kıyafetler, ikaz yelekleri, soğuk hava tesisleri için özel kıyafetler, yağmurluklar ve parkalar  birçok model seçeneği ile hizmetinizde.

Sizlere de hizmet sunabilmemiz için bize satis@onceguvenlik.com mailinden yada 0552 983 33 33  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir